Urządzenia do mycia drobnych detali w bębnie obrotowym w sposób ciągły.

Myjnie bębnowe służą do mycia  detali w bębnie obrotowym. Ze wzgledu na zakotwienie się tych detali w czasie mycia wskazane jest mycie w 3D. W takim myciu detal przemieszcza się bezwładnie w cieczy. 

Automatyczna myjnia bębnowa (spiralna) Przeznaczona do mycia ciągłego drobnych detali ze stali mosiądzu, aluminium, tworzyw sztucznych itp, wyposażona w zbiorniki na kąpiel oraz niezależne układy grzejne i pompowe, realizująca programy np: mycie wstępne i zasadnicze lub mycie i płukanie, odtłuszczanie i fosforanowanie oraz suszenie. Zbiornik (opcja na zamówienie) umożliwia wykonanie jeszcze jednej, dodatkowej operacji np.: pasywacji, konserwacji itp. Niezależne układy grzejne pozwalają na podgrzanie każdego medium myjącego do żądanej temperatury. Sterownik powala na zaprogramowanie wszystkich parametrów mycia.

W myjni bębnowo - imersyjno - zanurzeniowej ilosc operacji jest dowolna. Można pogrupowac procesy technologiczne tak aby przebiegały całkowicie automatycznie. Zamiast stosowania kilku maszyn wszystko mamy w jednej. Elementy grzejne specjalnie umieszczone aby nie trzeba było spuszczać kąpieli ze zbiornika w czasie ich wymiany.

myjnia-bebnowa-3 

myjnia-bebnowa-4

myjnia-bebnowa-5